Close

Побажання в дорогу в прозі, своїми словами, українською мовою

Ми підготували для вас кращі Побажання в дорогу в прозі, своїми словами, українською мовою. Порадуйте красивими словами дорогу людину.

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Прийми від мене побажання щасливої дороги в дорогу. Нехай вона буде без турбот і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти заслуговуєш!

Нехай кожна дорога стає успішним стартом.

Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось добрим та казковим. Відпочинь, розслабся, помилуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

Чарівної поїздки.

Нехай на шляху зустрічаються тільки м’які купини.

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде якнайшвидше!

Нехай удача буде вірним попутником.

Бажаю щоб «запаска» не згодилася!

Бережи тебе Бог, де б ти не був!

Побільше тобі приємних зустрічей, поменше – розлук!

Щасливого шляху, благополучній дороги, веселого і захоплюючого подорожі, неймовірного захоплення від побаченого і постійного захоплення від того, що відбувається. Бажаю доброї удачі в дорозі, відмінного настрою і хорошої компанії.

Взаєморозуміння на дорогах.

Нехай на шляху зустрічаються тільки чуйні люди.

Бажаю гладкої дороги, щоб щасливо досягти мети без пригод!

В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

Теплою тобі траси!

Нехай твоя дорога буде завжди – головною!

Бажаю тобі щасливої дороги! Нехай твоя дорога буде відкритою, а подорож спокійним і продуктивним! Нічого не бійся, адже твої ангели завжди оберігають і піклуються про тебе! Бажаю тобі якнайшвидше повернутися до своїх близьких, не зустріти на своєму шляху проблем чи перешкод, залишатися здоровим і повним сил, а також не переживати із-за дрібниць.

Нехай дорога підносить лише приємні сюрпризи.

Нехай допомогу приходить вчасно, якщо вона буде потрібна.

Бажаю самого доброго і благополучного і щасливого шляху. Нехай голова в дорозі не болить, нехай не тривожиться душа по дурницях, хай серце радіє подорожі і насолоджується чудесами, що відбуваються навколо.